ČASTÉ DOTAZY

Co všechno prodáváte? Jaké služby poskytujete?

Prodáváme zejména nové akordeony PIGINI a FISITALIA, jsme jejich výhradním distributorem. Dále pomáháme našim zákazníkům s prodejem starších nástrojů, také u nás najdete zajímavé akordeonové příslušenství.

Poskytujeme kompletní poradenství. To znamená, že vám rádi poradíme s velikostí, typem, hmotností,… vašeho nástroje. Často řešíme jestli klávesy nebo knoflíky, jaké jsou vhodné akordeony do základní umělecké školy nebo jak a kde své hraní zdokonalit.    

Dále poskytujeme kulturní akce, školení v oblasti akordeonu na klíč. Michal Karban je akreditovaným lektorem a školitelem v Národním pedagogickém institutu.

Přibližte značku PIGINI, prosím.

Akordeony PIGINI patří k naprosté špičce, hrají na ně světově uznávání hráči, skladatelé a pedagogové. Distribuujeme je více jak 10 let, za tu dobu evidujeme slovy jednu reklamaci. S PIGINI máme i velkou osobní zkušenost, víme přesně, co prodáváme.

Přibližte značku FISITALIA, prosím.

FISITALIA je v porovnání s ostatními poměrně mladým výrobcem akordeonů. Za poslední roky zaznamenává velký nárůst a také si získává své věrné zákazníky. My tyto akordeony prodáváme od roku 2020 jako příjemnou a neméně kvalitní alternativu akordeonů PIGINI.    

Jaká je dodací doba vašich nástrojů?

To je opravu velmi různé, někdy jeden měsíc, někdy až jeden rok. Průměrně lze říci, že u PIGINI se čeká 6 – 8 měsíců, u akordeonů FISITALIA 2 – 4 měsíce.

Jak je to se zárukou a servisem?

Záruku poskytujeme 24 měsíců a máme 2 servisní místa. Většinu případných technických problémů jsme schopni odstranit u nás do týdne. Zákazníkům poskytujeme také drobné doladění zdarma po zakoupení nového nástroje.