Vánoční soutěž

POZOR, POZOR!
Tradiční vánoční 🎄🎄🎄 soutěž je tady! Protože milujeme Vánoce, akordeon a hlavně vás, tak jsme se rozhodli tolik oblíbenou soutěž zopakovat.
 
Jak to bude celé probíhat a jaká jsou pravidla? ☺️
 
1) Podmínkou je nahrát vánoční video, kde bude akordeon a samozřejmě vy. Můžete nahrát vaší nejmilejší koledu a nebo jen oblíbenou skladbičku. Nezapomeňte ale na vánoční tématiku, ta vám přinese plusové body. Zapojte klidně vaše blízké a kamarády. Ve fantazii se meze nekladou.
 
2) Soutěž spouštíme již dnes, ať májí všichni dostatek času. Svá videa prosím nahrajte na uloz.to nebo WeTransfer a odkaz pošlete na náš email akordeony@hotmail.com. Máte čas až do 17. prosince do půlnoci. Poté zasedne naše porota a začne vyhodnocování.
 
3) Porota složená z odborníků, milovníků akordeonu a laiků bude hodnotit hráčské provedení, originalitu, vánoční atmosféru a celkové zpracování. 😇
 
A O CO LETOS HRAJEME? 😍😍😍
1. místo 🥳 Ubytování v Castelfidardu 🤩 (ráji všech akordeonistů) na 2 noci, prohlídka výroby akordeonů PIGINI, návštěva muzea akordeonu a pravá italská večeře + POUKAZ 1.000,- Kč na Kutnohorský týden akordeonu 2022.
 
2. místo 🥳 Volný výběr akordeonového příslušenství (řemeny , batoh CORDURA nebo rukavice PIGINI).
 
3. místo 🥳 POUKAZ 1.000,- Kč na Kutnohorský týden akordeonu 2022.
 
A co dostanou ti, kteří se neumístí? 🤭
Nebojte se, od nás si odnese malý dáreček každý. 🥰
Těšíme se na všechna videa a nezapomeňte si to pořádně užít! 😅
Váš tým Akordeony s.r.o. 🥰